16.02.2017 року

16 лютого 2017 року відбулася зустріч голови Новомиколаївської селищної ради Шамайди  Сергія Івановича з сільгоспвиробниками, які мешкають на території селищної ради. Нажаль багато хто на запрошення голови не відреагував.

Ціль зібрання – проінформувати платників податків а саме земельного податку про формування бюджету на 2017 рік та використання коштів на потреби селища. У цілому зустріч пройшла успішно, селищний голова довів до відома, що купівля нафтопродуктів на території селища збільшує надходження селищного бюджету через  Акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів . Збір вищевказаних податків скоригований на утримання доріг місцевого значення, проведення капітальних та поточних ремонтів. Тому селищна рада звертається з проханням  до всіх мешканців територіальної громади Новомиколаївської селищної ради підтримати пропозицію голови селищної ради, щодо залишку коштів акцизу на нашій території.  Нагадуємо, що у 2016 році, на поточний та капітальний ремонт доріг використано коштів з місцевого бюджету 3200,00 тис. грн. Дороги селища ремонтуються та утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету селищної ради,  ніхто інший участі не бере. Бюджет селища формується на 85% з 2 податків  ( земельного податку та акцизного податку),  тому в цілому селище існує завдяки сільгоспвиробникам, які сплачують  податки та  купують нафтопродукти на території Новомиколаївської селищної ради.

Новомиколаївська селищна рада та склад депутатів виносить велику подяку всім мешканцям селища які допомагають місцевій громаді. Також нагадуємо, що є офіційний  веб-сайт Новомиколаївської селищної ради, де мешканці маю право ознайомлюватися з публічною інформацією та залишати свої відгуки та рекомендації.

Адреса сайту: http://novomykolayivka.rada.org.ua/.

Селищний голова             С.І. Шамайда