оголошення

 

«ШАНОВНІ  МЕШКАНЦІ

Новомиколаївської селищної ради

         27 квітня 2017 року відбулася чергова 18 сесія Новомиколаївської селищної ради Новомиколаївського району Запорізької області на якій були присутні 13 депутатів селищної ради та селищний голова.

         На сесії було розглянуто  фінансові питання. Так були прийняті рішення, щодо виділення коштів з місцевого бюджету селищному комунальному підприємству «Варта» в сумі 56 тис.грн. для придбання додаткового обладнання для виготовлення тротуарної плитки та 50 тис.грн. для підключення адміністративної будівлі та прилеглих до неї будівель по вул. Івана Клевчука, 82 до електромережі (380 В). Вирішено виділити кошти  СКП «Варта» в сумі 30 тис.грн для підключення до електромережі завершеного будівництвом об’єкту «Каналізаційні мережі та споруди на них по вулицях Космічна та (Янишева) Івана Клевчука смт. Новомиколаївка Запорізької області-будівництво».

         Сесією Новомиколаївської селищної ради  було розглянуте питання, щодо виділення додаткових коштів з перевиконання місцевого бюджету на поточний ремонт вулиць в смт. Новомиколаївка:

 • вул. Івана Клевчука - 90 тис.грн.
 • вул. Вільна – 150 тис.грн.
 • вул. Соборності- 90 тис.грн.
 • вул. Лермонтова- 20 тис.грн.

Крім того на сесії розглядалося питання щодо виділення коштів з місцевого бюджету в сумі 10 тис.грн. для проведення святкового  салюту з нагоди святкування Дня пам’яті та примирення , Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

     На жаль рішення з цього питання не було прийнято, так як думка депутатів розділилася порівну.

РЕЗУЛЬТАТИ  ГОЛОСУВАННЯ:

 

«ЗА» 7 чоловік (ШАМАЙДА С.І., БЕРЕДА Н.І., ПЕНЬКОВСЬКА В.Л.,

             ШИШ С.А., ЛИШЕНКО Т.В., КОНОПЛЕНКО М.І.. ТАРАН Н.М.).

 

«ПРОТИ»7 чоловік (ЛЮТА О.В., КАЦЮБА Н.І.. ДОБРЯНСЬКА  Н.А.,Чувашова О.О.,

                          ТРЕТИНКО Л.М., ЗАХАРЧУК П.М., ЗЛОБІНА Т.О.)

 

 

«УТРИМАЛИСЬ»   0 чоловік».

 

 

 

 


ОГОЛОШЕННЯ

         Новомиколаївська селищна рада Новомиколаївського району Запорізької області повідомляє: з метою приведення у належний стан благоустрій селища, селищною радою визначено комісію та буде проведено  інвентаризацію земельних ділянок комунальної власності на яких знаходяться будівлі, споруди, будинки у занедбаному (зруйнованому) стані, що не мають  законного власника для їх оформлення до комунальної власності територіальної громади Новомиколаївської селищної ради.

         Новомиколаївська селищна рада буде вдячна за повідомлення щодо місця знаходження таких об’єктів, повідомлення приймаються  за тел. 9-12-65 або за адресою: смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34.

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ                                                  

 

  Новомиколаївська селищна рада Новомиколаївського району Запорізької області повідомляє: з метою покращення стану благоустрою селища, селищною радою на вісімнадцятій сесії сьомого скликання від 27.04.2017 року затверджено проект рішення про створення інспекції з благоустрою Новомиколаївської селищної ради та про затвердження Положення про інспекцію з благоустрою Новомиколаївської селищної ради. Проект рішення «Про створення інспекції з благоустрою Новомиколаївської селищної ради» викладено на офіційному веб-сайті Новомиколаївської селищної ради з метою одержання від громадян зауважень, доповнень, пропозицій. Звернення приймаються за адресою: смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34 або за телефоном 9-12-65.

 

 

                                                                                       ОГОЛОШЕННЯ

         Новомиколаївська селищна рада Новомиколаївського району Запорізької області має намір продати об’єкт комунальної власності, що належить до комунальної власності  територіальної громади Новомиколаївської селищної ради Новомиколаївського району Запорізької області, а саме:

 • нежитлова  адміністративна будівля, що знаходиться за адресою: Запорізька область, Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка, вул. Набережна, 11.

За довідками звертатися до Новомиколаївської селищної ради за адресою:

смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34 та за тел. 9-10-12, 9-12-65, 9-37-82.

 

Оголошення

         Новомиколаївська селищна рада  оголошує конкурс   з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки комунального майна.

         Дата і час проведення конкурсу – 22 серпня  2017 року о 10 годині 00 хвилин.

         Місце проведення конкурсу – кабінет селищного голови  Новомиколаївської селищної ради за адресою : 70101, Запорізька область, Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34.

         Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості    визначеного комунального майна для подальшого продажу на конкурентних засадах.

         Обєкти оцінки :

         - нежитлова адміністративна будівля, що знаходиться                                                             за адресою: Запорізька область, Новомиколаївський район, смт.Новомиколаївка, вул. Набережна, 11.

Для участі в конкурсі претенденти повинні подати на конкурсну комісію конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом  підтвердних документів, що містяться в ньому, а саме:

 • заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
 • копія установчого документа претендента;
 • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, а також документальне підтвердження наявності у них трудових відносин з претендентом;
 • копія сертифіката оціночної діяльності;
 • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним);
 • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами.

Конкурсна пропозиція претендента має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляцій витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Конкурсну документацію слід подавати не пізніше 21 серпня 2017 року

до кабінету секретаря Новомиколаївської селищної ради за адресою: 70101, Запорізька область, Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34.

         Телефони для довідок: (06144) 9-12-65, (06144) 9-37-82.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

    Новомиколаївська селищна рада запрошує на проведення громадських слухань жителів смт. Новомиколаївка Новомиколаївського району Запорізької області.

   Мета: затвердження проекту містобудівної документації «Генеральний план с.м.т. Новомиколаївка Новомиколаївського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с.м.т. Новомиколаївка Новомиколаївського району Запорізької області» (у складі Генерального плану).

1.             Пояснювальна записка.

2.             Графічні матеріали.

Розробник:  ТОВ «Інститут ефективних технологій»

Замовник:  Новомиколаївська селищна рада Новомиколаївського району Запорізької області..

   Ознайомлення, пропозиції та зауваження щодо містобудівної документації «Генеральний план с.м.т. Новомиколаївка Новомиколаївського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с.м.т. Новомиколаївка Новомиколаївського району Запорізької області» (у складі Генерального плану) приймаються у письмовій формі в приміщені Новомиколаївська селищна ради протягом місяця з дня опублікування в засобах інформації та на офіційному сайті Новомиколаївської селищної ради області в робочі дні.

Провести громадське обговорення проекту Генерального плану смт. Новомиколаївка 26.09.2017 р. о 14.00 год. в приміщенні Новомиколаївської селищної ради.

Відповідальна  особа – Слободянюк С.В. тел. 9-12-65.

 

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та на виконання Розпорядження Новомиколаївського селищного голови від 08.09.2017 року № 25-осн. «Про проведення громадського обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад», Новомиколаївська селищна рада повідомляє про початок перебігу терміну, відведеного на громадське обговорення добровільного об’єднання громад – 15 календарних днів з дня опублікування пропозицій щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад Новомиколаївської селищної ради в районній газеті «Наше життя».

 

Для обговорення виноситься питання пропозицій щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад Новомиколаївської селищної ради (смт.Новомиколаївка, с.Михайлівське, с.Острівське:

 

 1.     Вмежах території Новомиколаївської селищної ради (смт.Новомиколаївка, с.Михайлівське, с.Острівське) за ініціативою 9 депутатів селищної ради;

 

2.      З територіальними громадами Підгірненської сільської ради (с.Підгірне, с.Дубовий Гай, с.Петропавлівка, с.Родінське, с.Новосолоне, с.Сергіївка, с.Листівка, с.Миколаївка Друга)  за ініціативою селищного голови;

 

3.      З територіальними громадами Тернуватської селищної ради (с.Косівцево, с.Придорожнє, с.Зарічне, смт. Тернувате;  Барвінівської сільської ради (с.Василькове, с.Барвінівка, с.Зірниця; Веселогаївської сільської ради (с.Нововолодимирівка, с.Веселий Гай);  Зеленівської сільської ради (с.Зелене, с.Шевченківське, с.Нове Поле, с.Рибальське, с.Благодатне, с.Новокасьянівка; Любицької сільської ради (с.Любицьке, с.Мирівка, с.Данилівка, с.Лісне; Новоіванківської сільської ради (с.Новоіванківка, с.Богунівка, с.Вільне, с.Олексіївка, с.Дуднікове, с.Граничне, с.Каштанівка, с.Петропавлівське; Підгірненської сільської ради (с.Підгірне, с.Дубовий Гай, с.Петропавлівка, с.Родінське, с.Новосолоне, с.Сергіївка, с.Листівка, с.Миколаївка Друга); Різдвянської сільської ради (с.Різдвянка); Самійлівської сільської ради (с.Самійлівка, с.Світла Долина, с.Бойкове, с.Зорівка); Сторчівської сільської ради (с.Сторчове, с.Берестове, с.Іванівське, с.Богданівка); Софіївської сільської ради (с.Кам’янка, с.Новогригорівка, с.Горлицьке, с.Садове, с.Миколай Поле, с.Каменувате);  Терсянської сільської ради (с.Терсянка, с.Кринівка, с.Вікторівка, с.Нововікторівка, с.Мар’янівка, с.Тернівка, с.Заливне, с.Воскресенка, с.Зелена Діброва, с.Розівка, с.Ніженка); Трудової сільської ради (с.Трудове, с.Новоукраїнка, с.Київське, с.Сорочино, с.Голубкове) за ініціативою 8 депутатів селищної ради, 

 

 

За результатами громадського обговорення пропонується розпочати процес добровільного об’єднання територіальних громад за обраним мешканцями селищної ради варіантом із запропонованих вище, визначивши в подальшому адміністративний центр у селищі Новомиколаївка Новомиколаївського району Запорізької області та найменування – Новомиколаївська територіальна громада.

 

Після спливу відведеного на обговорення строку Новомиколаївською селищною радою буде розглядатися проект рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад і делегування представників до спільної робочої групи.

 

Громадське обговорення може проводиться у формі зборів, зустрічей, анкетування, листування, письмового опитування громадян в установах, організаціях та підприємствах, що розміщенні на території громади.

 

З метою проведення громадського обговорення 19.09.2017 року о 14.00 годині у селищній актовій залі за адресою: селище Новомиколаївка, вул. Українська, 34 відбудуться громадські слухання.

 

На громадські слухання запрошуються члени виконавчого комітету Новомиколаївської селищної ради, керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій незалежно від форми власності, представники засобів масової інформації, жителі сіл та селищ місцевих рад, що мають намір на об’єднання.

 

Пропозиції та зауваження щодо добровільного об’єднання територіальних громад приймаються у письмовій формі в приміщенні селищної ради за адресою: селище Новомиколаївка, вул. Українська, 34 або на електронну пошту: nnikpossovet@ukr.net із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає. Довідки за телефоном: 9-12-65.

 

 

         

Логін: *

Пароль: *