Оголошення

 

Оголошення

 

         Новомиколаївська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки комунального майна.

         Дата і час проведення конкурсу 26 листопада 2019 року о 11 годині 00 хвилин.

         Місце проведення конкурсу - кабінет селищного голови Новомиколаївської   селищної ради за адресою: 70101, Запорізька область, Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34

         Мета проведення незалежної оцінки - визначення ринкової вартості визначеного комунального майна.

         Об'єкти оцінки:

-1 кімнатна житлова квартира, що знаходиться за адресою: Запорізька область, Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка,  вул. Українська, буд.58, кв.18.

         Для участі в конкурсі претенденти повинні подати на конкурсну комісію конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в ньому, а саме:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, а також документальне підтвердження наявності у них трудових відносин з претендентом;

- копія сертифіката оціночної діяльності;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним);

- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами.

         Конкурсна пропозиція претендента має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляцій витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

         Конкурсну документацію слід подавати не пізніше 25 листопада 2019 року до кабінету секретаря Новомиколаївської селищної ради за адресою:70101,Запорізька область, Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34.

         Телефони для довідок: (06144) 9-12-65, (06144)9-37-82.

 

 

 

 

 

 

Комунальна установа  «Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Запорізької обласної ради нагадує про можливість отримання пільгових кредитів сільськими мешканцями за рахунок бюджетних коштів по програмі «Сільське подвір´я». 

Бажаючим отримати такий кредит у 2019 році просимо як найшвидше звертатися до Фонду за тел. 0963891045 або 061-764-66-18.

 

 

Стисла інформація про умови і порядок надання

пільгових кредитів за рахунок бюджетних коштів

по програмі «Сільське подвір’я»

 

Кредити надаються відповідно до Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.98 № 1597 (зі змінами і доповненнями) та Правил надання пільгових довгострокових кредитів мешканцям села за програмою «Сільське подвір’я», затверджених розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації (далі - Правила).

Пільгові довгострокові кредити надаються на спорудження нового житла з надвірними підсобними приміщеннями, добудову або реконструкцію незавершеного будівництвом житла; спорудження інженерних мереж і підключення їх до існуючих комунікацій; придбання за експертною оцінкою незавершеного будівництвом житла з проведенням його добудови чи реконструкції та готового житла; розвиток фермерського чи особистого селянського (підсобного) господарств; придбання сільськогосподарської техніки, обладнання, насіння та посадкового матеріалу, птиці і тварин та інше.

За користування кредитом встановлюється плата у розмірі трьох відсотків річних.

Позичальниками можуть бути громадяни України, які постійно проживають або переселяються на постійне проживання у сільську місцевість, працюють на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, переробних та обслуговуючих галузей агропромислового комплексу області незалежно від форм власності, в інших господарських формуваннях, що функціонують у сільській місцевості, а також у школах, дитячих садках, аптеках, лікарнях, поліклініках, фельдшерсько-акушерських пунктах, закладах швидкої та медичної допомоги, будинках культури, клубах, дільницях районних відділів Міністерства внутрішніх справ України, філіях зв’язку та пошти, в місцевих органах виконавчої влади і органах місцевого самоврядування (райдержадміністраціях, районних, сільських, селищних і міських радах, їх виконавчих органах тощо), а також працівники підприємств, товариств, господарств, незалежно від форм власності, наступного профілю: агропромислових, переробних, постачальних, комунальних, побутових, дорожніх, будівельних, торговельних, громадського харчування, споживчої кооперації, автотранспорту, агросервісу, майстерень, що розташовані в межах району або мають фермерське чи особисте селянське (підсобне) господарство та інше в рамках дії Програми, а також особи, на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та абзацу четвертого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та громадани України, які перебувають на облікувнутрішньо переміщених осіб.

Кредит позичальнику надається за умови підтвердження ним своєї платоспроможності.

 

 

Кредит надається позичальнику на термін:

до 20 років на спорудження нового житла з надвірними підсобними приміщеннями, добудову або реконструкцію незавершеного будівництвом житла; придбання житла з проведенням його добудови чи реконструкції та готового житла;

до 10 років на розвиток фермерського та особистого селянського (підсобного) господарств, придбання сільськогосподарської техніки, обладнання, насіння та посадкового матеріалу, птиці і тварин, а також на вирішення інших соціальних питань.

Сума кредиту визначається з урахуванням платоспроможності позичальника:

у сумі триста тисяч гривень для спорудження нового житла з надвірними підсобними приміщеннями;

у сумі двісті тисяч гривень для придбання житла;

у сумі сто п’ятдесят тисяч гривень для добудови або реконструкції незавершеного будівництвом житла, придбання за експертною оцінкою незавершеного будівництвом житла з проведенням його добудови чи реконструкції та готового житла;

у сумі п’ятдесят тисяч гривень для спорудження інженерних мереж та підключення їх до існуючих комунікацій;

у сумі п’ятдесят тисяч гривень для розвитку фермерського чи особистого селянського (підсобного) господарств, придбання сільськогосподарської техніки, обладнання, насіння та посадкового матеріалу, птиці і тварин та інше.

Зобов’язання позичальника за кредитним договором мають забезпечуватися такими способами:

договором про іпотеку будівель, які придбаваються або споруджуються за рахунок кредиту і, які за правом приватної власності, належать позичальнику чи його майновому поручителю, а у разі коли житло будується на земельній ділянці, яка належить позичальнику за правом приватної власності, - також договором про іпотеку земельної ділянки;

договором застави іншого майна;

договором поруки, за яким поручителем може бути за рекомендаціями місцевих органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування юридична особа або один чи кілька громадян.

Кредит надається в залежності від умов кредитного договору шляхом перерахування коштів:

на рахунки продавців майна (на підставі укладених договорів купівлі-продажу, рахунків або заявок), що належить їм на праві власності;

на рахунки юридичних або фізичних осіб для оплати будівельних матеріалів (на підставі заявок та рахунків).

 

 

ПІЛЬГИ:

 

1. Позичальник, який має трьох і більше дітей (у тому числі усиновлених та/або таких, що перебувають під його опікою/піклуванням), звільняється від сплати відсотків за користування пільговим кредитом протягом дії кредитної угоди починаючи з дати подання копії підтвердних документів (свідоцтва про народження дітей, документів про усиновлення, встановлення опіки чи піклування).

 

2. Відсотки за користування кредитом також не нараховуються таким позичальникам (за умови звернення їх або повнолітніх членів їх сімей з відповідною заявою):

військовослужбовцям, подружжю, в якому чоловік або дружина є військовослужбовцем, що підтверджується копією військового квитка, - з початку і до закінчення особливого періоду;

резервістам та військовозобов’язаним, подружжю, в якому чоловік або дружина є резервістом чи військовозобов’язаним, що підтверджується довідкою військового комісаріату або військової частини про перебування на військовій службі, - з моменту призову під час мобілізації і до закінчення проходження військової служби в особливий період.

 

3. За прострочення платежу пеня не нараховується таким позичальникам (за умови звернення їх або повнолітніх членів їх сімей з відповідною заявою):

військовослужбовцям, подружжю, в якому чоловік або дружина є військовослужбовцем, що підтверджується копією військового квітка, - з початку і до закінчення особливого періоду;

резервістам та військовозобов’язаним, подружжю, в якому чоловік або дружина є резервістом чи військовозобов’язаним, що підтверджується довідкою військового комісаріату або військової частини про перебування на військовій службі, - з моменту призову під час мобілізації і до закінчення проходження військової служби в особливий період;

позичальникам, які зареєстровані та постійно проживають або переселилися з визначених у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, що підтверджується довідкою про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України, району проведення антитерористичної операції чи населеного пункту, розташованого на лінії зіткнення, - з 14 квітня 2014 р. на час проведення антитерористичної операції.

 

 

 

Шановні мешканці !

 

24.10. 2019 року в приміщенні Новомиколаївської селищної ради  3 15-00 до 17-00  буде здійснювати особистий прийом громадян   народний депутат України  Нікітіна Марина  Вікторівна.

                                   

НОВОМИКОЛАЇВСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА НОВОМИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади-спеціаліста І категорії (землевпорядника) Новомиколаївської селищної ради

У конкурсі  можуть взяти участь громадяни України, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом не менше 3 років, знання ПК.

            Учасники конкурсу подають до Новомиколаївської селищної ради за адресою: смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34 такі документи:

            - заяву про участь у конкурсі;

            - заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

            - дві фотокартки розміром 4х6 см;

            - копії документів про освіту;

            - декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім'ї за 2018 рік;

            - копію документа, який посвідчує особу (паспорт громадянина України);

            - копію військового квитка ( для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

            - довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

            Термін подання документів та підготовки до  конкурсу 30 днів з дня опублікування оголошення.

            Конкурс проводиться у вигляді письмового іспиту та співбесіди.

            Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном 9-10-12, 9-12-65

            

ОГОЛОШЕННЯ

Новомиколаївська селищна рада повідомляє, що у зв’язку з перенесенням робочого дня з 30 квітня на 11 травня, конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки комунального майна призначений на 30 квітня 2019 року о 11 годині 00 хвилин відбудеться 2 травня о 11 годині 00 хвилин у кабінеті селищного голови Новомиколаївської селищної ради за адресою: 70101, Запорізька область, Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34.

 

ОГОЛОШЕННЯ

Новомиколаївська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки комунального майна.

Дата і час проведення конкурсу - 30 квітня 2019 року о 11 годині 00 хвилин.

Місце проведення конкурсу - кабінет селищного голови Новомиколаївської селищної ради за адресою: 70101, Запорізька область, Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34.

Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості зазначеного комунального майна для подальшого продажу на конкурентних

засадах.

Об’єкти оцінки :

Земельна ділянка, що розташована за адресою:      Запорізька область, смт. Новомиколаївка, вул., Соборності 1«Д», площею 0,1083 га кадастровий номер 2323655100:07:005:0012.

Для участі у конкурсі претенденти повинні подати на конкурсну комісію конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в ньому, а саме:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, а також документальне підтвердження наявності у них трудових відносин з претендентом;

- копія сертифіката оціночної діяльності;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним);

- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами.

Конкурсна пропозиція претендента має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляцій витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Конкурсну документацію слід подавати не пізніше 29 квітня 2019 року до кабінету секретаря Новомиколаївської селищної ради за адресою: 70101, Запорізька область, Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34.

Телефони для довідок: (06144) 9-12-65, (06144) 9-37-82.

 

 

НОВОМИКОЛАЇВСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА НОВОМИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

           

на заміщення вакантної посади-спеціаліста І категорії (землевпорядника) Новомиколаївської селищної ради

У конкурсі  можуть взяти участь громадяни України, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом не менше 3 років, знання ПК.

            Учасники конкурсу подають до Новомиколаївської селищної ради за адресою: смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34 такі документи:

            - заяву про участь у конкурсі;

            - заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

            - дві фотокартки розміром 4х6 см;

            - копії документів про освіту;

            - декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім'ї за 2018 рік;

            - копію документа, який посвідчує особу (паспорт громадянина України);

            - копію військового квитка ( для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

            - довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

            Термін подання документів та підготовки до  конкурсу 30 днів з дня опублікування оголошення.

            Конкурс проводиться у вигляді письмового іспиту та співбесіди.

            Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном 9-10-12, 9-12-65

           

 

 

                                                                                                Оголошення

 

         Відповідно до рішення 36 сесії сьомого скликання  Новомиколаївської селищної ради від 21.02.2019 р. №04 "Про вжиття заходів щодо  взяття на облік  безхазяйного майна", Новомиколаївська селищна рада Новомиколаївського району Запорізької області повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна, що знаходиться  у смт. Новомиколаївка

1. Адміністративна будівля по вул. Українській, 48 к.

         Можливі власники вказаного майна мають змогу протягом року з дня взяття на облік звернутися з підтверджуючими правовими  документами до Центру надання адміністративних послуг при Новомиколаївській РДА.

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАГАЛЬНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ

                            І Н Ф О Р М А Ц І Я

 

 

НОВОМИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР

філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізькій області

 

Начальник сектору

 

 

Контактні дані:

 

Коломоєць Віталій Миколайович

_______________________________________________________

поштова адреса: вул. Соборності, 84, смт. Новомиколаївка Запорізької області, 70101

тел.: 066-923-76-73

електронна скринька: zp21_probation@ukr.net

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08:00 – 17:00

п’ятниця: 08:00 – 15:45

обідня перерва: 12:00 – 12:45

вихідний: субота, неділя, святкові дні.

 

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

v     забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;

v     надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);

v     організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;

v     пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);

v     допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

 

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

 1. особа, щодо якої складається досудова доповідь;
 2. особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;
 3. особа, якій покарання у виді позбавлення волі замінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;
 4. особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;
 5. звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;

особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

 

 ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

 1. можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;
 2. збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;
 3. збереження роботи та житла;
 4. позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

 

 

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

 1. убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;
 2. справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

 

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

v     зниження злочинності;

v     зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;

v     позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;

v     дотримання міжнародних стандартів.                                                                                                

 

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

v     Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).

v     Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.

v     Пенітенціарна пробація - це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров’я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

 

 

Додатково: Запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

У приміщенні відділу "Новомиколаївське бюро правової допомоги" Першого Запорізького місцевого центру з надання БВПД, розташованому по вул.Соборності,84 в смт.Новомиколаївка, Новомиколаївського району, Запорізької області, є можливість отримати доступ до електронних сервісів Міністерства Юстиції України.

 

 

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліса І категорії з питань правового забеспечення роботи Новомиколаївської селищної ради

 

Конкурс адвокатів!

 

ОГОЛОШЕННЯ

        Новомиколаївська селищна рада повідомляє мешканців смт.Новомиколаївка про наміри знищення районною владою дитячого майданчика, розташованого на перехресті вулиць Соборності та Івана Клевчука, оскільки, в зв’язку з реконструкцією систем водовідведення комунального закладу «Районний центр культури та дозвілля» розташованого по вул., Українська, 25, смт. Новомиколаївка, використовувати дитячий майданчик буде неможливо. Районною владою запроектовано провести водовідведення Районного центру культури та дозвілля безпосередньо через дитячий майданчик.

Новомиколаївська селищна рада наголошує на тому, що відповідно до ДБН В.2.5-75:2013, розміри захисних охоронних зон каналізаційних мереж (в кожну сторону від бокової стінки трубопроводу) становить 3 м.

Новомиколаївська селищна рада прохає мешканців смт.Новомиколаївка висловити свою позицію щодо знищення районною владою дитячого майданчика.

Графічне зображення з проекту реконструкції систем водовідведення комунального закладу «Районний центр культури та дозвілля»

Селищний голова                                                                 С.І. Шамайда

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

Новомиколаївська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки комунального майна.

Дата і час проведення конкурсу - 10 жовтня 2018 року о 11 годині 00 хвилин.

Місце проведення конкурсу - кабінет селищного голови Новомиколаївської селищної ради за адресою: 70101, Запорізька область, Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34.

Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості зазначеного комунального майна для подальшого продажу на конкурентних засадах.

Об’єкти оцінки :

Земельна ділянка, що розташована за адресою: Запорізька область, смт.Новомиколаївка, вул. Українська 31-б, 33 кадастровий номер 2323655100:02:001:0474.

Для участі у конкурсі претенденти повинні подати на конкурсну комісію конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в ньому, а саме:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, а також документальне підтвердження наявності у них трудових відносин з претендентом;

- копія сертифіката оціночної діяльності;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним);

- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами.

Конкурсна пропозиція претендента має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляцій витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Конкурсну документацію слід подавати не пізніше 08 жовтня 2018 року до кабінету секретаря Новомиколаївської селищної ради за адресою: 70101, Запорізька область, Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34.

Телефони для довідок: (06144) 9-12-65, (06144) 9-37-82.

 

                                                                             ОГОЛОШЕННЯ

         Новомиколаївська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки комунального майна.

         Дата і час проведення конкурсу – 17 липня  2018 року о 10 годині 00 хвилин.

         Місце проведення конкурсу – кабінет селищного голови Новомиколаївської селищної ради за адресою: 70100, Запорізька область,  Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка, вул. Леніна, 34

         Мета проведення незалежної оцінки- визначення ринкової вартості визначеного комунального майна.

         Обєкти оцінки:

-  адміністративна будівля, що знаходиться за адресою: смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 48 «К» для взяття до комунальної власності територіальної громади Новомиколаївської селищної ради Новомиколаївського району Запорізької області.

         Для участі  в конкурсі претенденти повинні подати на конкурсну комісію конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в ньому, а саме:

 • заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
 • копія установчого документа претендента;
 • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, а також документальне підтвердження наявності у них трудових відносин з претендентом;
 • копія сертифіката оціночної діяльності;
 • інформація про претендента (документ, який містить відомості про  претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним);
 • письмові згоди оцінювачів,  яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна,  завірені їхніми особистими підписами.

Конкурсна пропозиція претендента має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляцій витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а  також терміну виконання робіт.

Конкурсну документацію слід подавати не пізніше  16 липня 2018 року до кабінету секретаря  Новомиколаївської селищної ради за адресою :70100, Запорізька область, Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34.

         Телефони для довідок: (06144) 9-12-65, (06144) 9-37-82

Селищний голова                                                                     С.І.Шамайда

 

Інформація про конкурсний відбір адвокатів

Інформація про грант для студентів смт Новомиколаївка Запорізької області на сплату навчання

Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

Деталі конкурсу можна прочитати за посиланням:

Можливий текст новини для сайту:

Назва новини: Інформація про надання гранту для студентів  Запорізької області для сплати навчання

Текст новини:

“До уваги студентів смт Новомиколаївка, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної форми навчання.

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року навчання в українському вищому навчальному закладі.
Участь у конкурсі безкоштовна.

Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах.

Наразі є два гранти, в залежності від спеціалізаціі навчання. Ознайомитися з завданням та умовами можна за наступними посиланнями:

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: grant@cybershark.com.ua

З повагою,
оргкомітет проекту Scholarship в Україні”

Сподіваємось, що саме Ваші студенти стануть переможцями й отримають сплату навчання.
Якщо необхідно - можемо надати більше інформації про конкурс, умови чи відповісти на запитання.

Дякуємо за підтримку нашого соціального проекту!

Бернацький Олексій,
директор ТОВ СайберШарк та один з ініціаторів проекту Scholarship в Україні

p.s. Наразі, нашу ініциативу інформаційно підтримали наступні вищі навчальні заклади (розмістивши  інформацію про конкурс на своїх сайтах та на офіційних сторінках у соц мережі Фейсбук). Серед них:

 • Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка
 • Подільський державний аграрно-технічний університет
 • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
 • Вінницький соціально-економічний інститут Університету "Україна"
 • Ужгородський національний університет
 • Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського
 • Маріупольський державний yніверситет
 • Житомирський державний технологічний університет
 • Бердянський державний педагогічний університет

https://rada.info/upload/users_files/20509622/4417120c611154ede13fd395de48bb94.doc

«ШАНОВНІ  МЕШКАНЦІ

Новомиколаївської селищної ради

         27 квітня 2017 року відбулася чергова 18 сесія Новомиколаївської селищної ради Новомиколаївського району Запорізької області на якій були присутні 13 депутатів селищної ради та селищний голова.

         На сесії було розглянуто  фінансові питання. Так були прийняті рішення, щодо виділення коштів з місцевого бюджету селищному комунальному підприємству «Варта» в сумі 56 тис.грн. для придбання додаткового обладнання для виготовлення тротуарної плитки та 50 тис.грн. для підключення адміністративної будівлі та прилеглих до неї будівель по вул. Івана Клевчука, 82 до електромережі (380 В). Вирішено виділити кошти  СКП «Варта» в сумі 30 тис.грн для підключення до електромережі завершеного будівництвом об’єкту «Каналізаційні мережі та споруди на них по вулицях Космічна та (Янишева) Івана Клевчука смт. Новомиколаївка Запорізької області-будівництво».

         Сесією Новомиколаївської селищної ради  було розглянуте питання, щодо виділення додаткових коштів з перевиконання місцевого бюджету на поточний ремонт вулиць в смт. Новомиколаївка:

 • вул. Івана Клевчука - 90 тис.грн.
 • вул. Вільна – 150 тис.грн.
 • вул. Соборності- 90 тис.грн.
 • вул. Лермонтова- 20 тис.грн.

Крім того на сесії розглядалося питання щодо виділення коштів з місцевого бюджету в сумі 10 тис.грн. для проведення святкового  салюту з нагоди святкування Дня пам’яті та примирення , Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

     На жаль рішення з цього питання не було прийнято, так як думка депутатів розділилася порівну.

РЕЗУЛЬТАТИ  ГОЛОСУВАННЯ:

 

«ЗА» 7 чоловік (ШАМАЙДА С.І., БЕРЕДА Н.І., ПЕНЬКОВСЬКА В.Л.,

             ШИШ С.А., ЛИШЕНКО Т.В., КОНОПЛЕНКО М.І.. ТАРАН Н.М.).

 

«ПРОТИ»7 чоловік (ЛЮТА О.В., КАЦЮБА Н.І.. ДОБРЯНСЬКА  Н.А.,Чувашова О.О.,

                          ТРЕТИНКО Л.М., ЗАХАРЧУК П.М., ЗЛОБІНА Т.О.)

 

 

«УТРИМАЛИСЬ»   0 чоловік».

 

 

 

 


ОГОЛОШЕННЯ

         Новомиколаївська селищна рада Новомиколаївського району Запорізької області повідомляє: з метою приведення у належний стан благоустрій селища, селищною радою визначено комісію та буде проведено  інвентаризацію земельних ділянок комунальної власності на яких знаходяться будівлі, споруди, будинки у занедбаному (зруйнованому) стані, що не мають  законного власника для їх оформлення до комунальної власності територіальної громади Новомиколаївської селищної ради.

         Новомиколаївська селищна рада буде вдячна за повідомлення щодо місця знаходження таких об’єктів, повідомлення приймаються  за тел. 9-12-65 або за адресою: смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34.

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ                                                  

 

  Новомиколаївська селищна рада Новомиколаївського району Запорізької області повідомляє: з метою покращення стану благоустрою селища, селищною радою на вісімнадцятій сесії сьомого скликання від 27.04.2017 року затверджено проект рішення про створення інспекції з благоустрою Новомиколаївської селищної ради та про затвердження Положення про інспекцію з благоустрою Новомиколаївської селищної ради. Проект рішення «Про створення інспекції з благоустрою Новомиколаївської селищної ради» викладено на офіційному веб-сайті Новомиколаївської селищної ради з метою одержання від громадян зауважень, доповнень, пропозицій. Звернення приймаються за адресою: смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34 або за телефоном 9-12-65.

 

 

                                                                                       ОГОЛОШЕННЯ

         Новомиколаївська селищна рада Новомиколаївського району Запорізької області має намір продати об’єкт комунальної власності, що належить до комунальної власності  територіальної громади Новомиколаївської селищної ради Новомиколаївського району Запорізької області, а саме:

 • нежитлова  адміністративна будівля, що знаходиться за адресою: Запорізька область, Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка, вул. Набережна, 11.

За довідками звертатися до Новомиколаївської селищної ради за адресою:

смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34 та за тел. 9-10-12, 9-12-65, 9-37-82.

 

Оголошення

         Новомиколаївська селищна рада  оголошує конкурс   з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки комунального майна.

         Дата і час проведення конкурсу – 22 серпня  2017 року о 10 годині 00 хвилин.

         Місце проведення конкурсу – кабінет селищного голови  Новомиколаївської селищної ради за адресою : 70101, Запорізька область, Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34.

         Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості    визначеного комунального майна для подальшого продажу на конкурентних засадах.

         Обєкти оцінки :

         - нежитлова адміністративна будівля, що знаходиться                                                             за адресою: Запорізька область, Новомиколаївський район, смт.Новомиколаївка, вул. Набережна, 11.

Для участі в конкурсі претенденти повинні подати на конкурсну комісію конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом  підтвердних документів, що містяться в ньому, а саме:

 • заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
 • копія установчого документа претендента;
 • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, а також документальне підтвердження наявності у них трудових відносин з претендентом;
 • копія сертифіката оціночної діяльності;
 • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним);
 • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами.

Конкурсна пропозиція претендента має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляцій витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Конкурсну документацію слід подавати не пізніше 21 серпня 2017 року

до кабінету секретаря Новомиколаївської селищної ради за адресою: 70101, Запорізька область, Новомиколаївський район, смт. Новомиколаївка, вул. Українська, 34.

         Телефони для довідок: (06144) 9-12-65, (06144) 9-37-82.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

    Новомиколаївська селищна рада запрошує на проведення громадських слухань жителів смт. Новомиколаївка Новомиколаївського району Запорізької області.

   Мета: затвердження проекту містобудівної документації «Генеральний план с.м.т. Новомиколаївка Новомиколаївського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с.м.т. Новомиколаївка Новомиколаївського району Запорізької області» (у складі Генерального плану).

1.             Пояснювальна записка.

2.             Графічні матеріали.

Розробник:  ТОВ «Інститут ефективних технологій»

Замовник:  Новомиколаївська селищна рада Новомиколаївського району Запорізької області..

   Ознайомлення, пропозиції та зауваження щодо містобудівної документації «Генеральний план с.м.т. Новомиколаївка Новомиколаївського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с.м.т. Новомиколаївка Новомиколаївського району Запорізької області» (у складі Генерального плану) приймаються у письмовій формі в приміщені Новомиколаївська селищна ради протягом місяця з дня опублікування в засобах інформації та на офіційному сайті Новомиколаївської селищної ради області в робочі дні.

Провести громадське обговорення проекту Генерального плану смт. Новомиколаївка 26.09.2017 р. о 14.00 год. в приміщенні Новомиколаївської селищної ради.

Відповідальна  особа – Слободянюк С.В. тел. 9-12-65.

 

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та на виконання Розпорядження Новомиколаївського селищного голови від 08.09.2017 року № 25-осн. «Про проведення громадського обговорення щодо добровільного об’єднання територіальних громад», Новомиколаївська селищна рада повідомляє про початок перебігу терміну, відведеного на громадське обговорення добровільного об’єднання громад – 15 календарних днів з дня опублікування пропозицій щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад Новомиколаївської селищної ради в районній газеті «Наше життя».

 

Для обговорення виноситься питання пропозицій щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад Новомиколаївської селищної ради (смт.Новомиколаївка, с.Михайлівське, с.Острівське:

 

 1.     Вмежах території Новомиколаївської селищної ради (смт.Новомиколаївка, с.Михайлівське, с.Острівське) за ініціативою 9 депутатів селищної ради;

 

2.      З територіальними громадами Підгірненської сільської ради (с.Підгірне, с.Дубовий Гай, с.Петропавлівка, с.Родінське, с.Новосолоне, с.Сергіївка, с.Листівка, с.Миколаївка Друга)  за ініціативою селищного голови;

 

3.      З територіальними громадами Тернуватської селищної ради (с.Косівцево, с.Придорожнє, с.Зарічне, смт. Тернувате;  Барвінівської сільської ради (с.Василькове, с.Барвінівка, с.Зірниця; Веселогаївської сільської ради (с.Нововолодимирівка, с.Веселий Гай);  Зеленівської сільської ради (с.Зелене, с.Шевченківське, с.Нове Поле, с.Рибальське, с.Благодатне, с.Новокасьянівка; Любицької сільської ради (с.Любицьке, с.Мирівка, с.Данилівка, с.Лісне; Новоіванківської сільської ради (с.Новоіванківка, с.Богунівка, с.Вільне, с.Олексіївка, с.Дуднікове, с.Граничне, с.Каштанівка, с.Петропавлівське; Підгірненської сільської ради (с.Підгірне, с.Дубовий Гай, с.Петропавлівка, с.Родінське, с.Новосолоне, с.Сергіївка, с.Листівка, с.Миколаївка Друга); Різдвянської сільської ради (с.Різдвянка); Самійлівської сільської ради (с.Самійлівка, с.Світла Долина, с.Бойкове, с.Зорівка); Сторчівської сільської ради (с.Сторчове, с.Берестове, с.Іванівське, с.Богданівка); Софіївської сільської ради (с.Кам’янка, с.Новогригорівка, с.Горлицьке, с.Садове, с.Миколай Поле, с.Каменувате);  Терсянської сільської ради (с.Терсянка, с.Кринівка, с.Вікторівка, с.Нововікторівка, с.Мар’янівка, с.Тернівка, с.Заливне, с.Воскресенка, с.Зелена Діброва, с.Розівка, с.Ніженка); Трудової сільської ради (с.Трудове, с.Новоукраїнка, с.Київське, с.Сорочино, с.Голубкове) за ініціативою 8 депутатів селищної ради, 

 

 

За результатами громадського обговорення пропонується розпочати процес добровільного об’єднання територіальних громад за обраним мешканцями селищної ради варіантом із запропонованих вище, визначивши в подальшому адміністративний центр у селищі Новомиколаївка Новомиколаївського району Запорізької області та найменування – Новомиколаївська територіальна громада.

 

Після спливу відведеного на обговорення строку Новомиколаївською селищною радою буде розглядатися проект рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад і делегування представників до спільної робочої групи.

 

Громадське обговорення може проводиться у формі зборів, зустрічей, анкетування, листування, письмового опитування громадян в установах, організаціях та підприємствах, що розміщенні на території громади.

 

З метою проведення громадського обговорення 19.09.2017 року о 14.00 годині у селищній актовій залі за адресою: селище Новомиколаївка, вул. Українська, 34 відбудуться громадські слухання.

 

На громадські слухання запрошуються члени виконавчого комітету Новомиколаївської селищної ради, керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій незалежно від форми власності, представники засобів масової інформації, жителі сіл та селищ місцевих рад, що мають намір на об’єднання.

 

Пропозиції та зауваження щодо добровільного об’єднання територіальних громад приймаються у письмовій формі в приміщенні селищної ради за адресою: селище Новомиколаївка, вул. Українська, 34 або на електронну пошту: nnikpossovet@ukr.net із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає. Довідки за телефоном: 9-12-65.

 

Рубрика «Захисти своє право»

Правові консультації від  фахівців відділу «Новомиколаївське бюро правової допомоги» Першого запорізького місцевого центру з надання БВПД

 

ЯК ПРАВИЛЬНО УКЛАСТИ ДОГОВІР ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ, ЩОБ НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ РЕЙДЕРСТВА

«Оренда землі  -  це  засноване  на  договорі
строкове платне володіння і користування
земельною ділянкою, необхідною
орендареві для проведення підприємницької 
та інших видів діяльності»

ст. 1 ЗУ «Про оренду землі»

Відділ «Новомиколаївське бюро правової допомоги» Першого Запорізького місцевого центру з надання БВПД продовжує працювати для визначення конкретних першочергових спільних правових потреб Новомиколаївського району. Зокрема одними із актуальних питань є укладення і припинення договорів оренди землі. Адже від того як укладено договір залежить і результат.

В даному питанні не потрібно поспішати, тому по-перше, щоб передати землю в оренду необхідно мати документ, який підтверджує, що громадянин є власником земельної ділянки. Документи, які посвідчують право власності на земельну ділянку, можна розділити на 2 групи. Перша: документи видані до 1 січня 2013 року: державний акт на право приватної власності на землю; державний акт на право власності на землю чи державний акт на право власності на земельну ділянку. Друга: документи, які видавалися після 1 січня 2013 року: свідоцтво про право власності на нерухоме майно чи витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності.

Право постійного користування земельною ділянкою посвідчується державним актом на право постійного користування земельною ділянкою. При зміні власника право власності на земельну ділянку без зміни її меж та цільового призначення також посвідчується договором купівлі-продажу або свідоцтвом про право на спадщину.

Другим важливим питанням є вибір орендаря, з яким підписується договір оренди. Відповідно до чинного законодавства орендарями земельних ділянок можуть бути: державні адміністрації всіх рівнів, Кабінет Міністрів та уряд Криму в межах повноважень, визначених законом; сільські, селищні, міські,районні та обласні ради, Верховна Рада Криму і громадяни і юридичні особи України, іноземці та особи без громадянства, іноземні юридичні особи, міжнародні об'єднання та організації, а також іноземні держави.

Між власником та орендарем має бути укладений договір оренди землі, зареєстрований відповідно до діючих на момент укладання законів. Договір укладається у письмовій формі й може бути посвідчений нотаріально. Він має містити інформацію про об'єкт оренди (кадастровий номер, місце розташування, розмір земельної ділянки); строк дії договору оренди і орендну плату (розмір, індексація, спосіб та умови розрахунків, строків, порядку її внесення і перегляду, відповідальність за несплату).

Строк дії договору для ділянок сільськогосподарського призначення – від 7 до 50 років. Розмір щорічної орендної плати встановлюється за згодою сторін, але не може бути меншим за 3% вартості земельної ділянки. За згодою сторін у договорі оренди землі можуть зазначатися й інші умови.

Додамо, при відсутності кадастрового номеру необхідно звернутися до спеціалізованого підприємства щодо виготовлення технічної документації із землеустрою. Після цього треба пройти реєстрацію в регіональному підрозділі Держгеокадастру та зареєструвати право власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Зміна умов договору оренди землі здійснюється за взаємною згодою сторін або у судовому порядку. Договір може бути розірваний за згодою сторін або ж на вимогу однієї із сторін за рішенням суду. Розірвання договору оренди землі в односторонньому порядку не допускається, окрім випадків, коли така можливість прописана усамому договорі. Зазначимо, підписання договору є необхідною, але не достатньою умовою для того, щоб повноцінно вступити в права користування орендованою ділянкою. Право оренди земельної ділянки виникає з моменту державної реєстрації оренди земельної ділянки.

Провести державну реєстрацію права оренди земельної ділянки може будь-який суб’єкт держреєстрації: виконавчі органи сільських, селищних та міських рад; нотаріуси; центри надання адміністративних послуг; інші акредитовані суб'єкти.

Держава чітко визначає вартість послуги з реєстрації договорів оренди в залежності від строку, за який буде реєстраторами проведено цю процедуру. Вартість змінюється від 0,05 прожиткового мінімуму за реєстрацію протягом 5 робочих днів до 2,5 прожиткових мінімумів за термінову реєстрацію впродовж 2 годин.

За додатковими консультаціями ви завжди можете звернутись до фахівців відділу «Новомиколаївське бюро правової допомоги», розташованого по вул. Соборності, 84 в смт. Новомиколаївка, тел. (04461) 9-33-31.

         Інформація про конкурсний відбір адвокатів

 

 

 

В рамках проекту «Я маю право»

Правові консультації від  фахівців відділу «Новомиколаївське

бюро правової допомоги» Першого запорізького місцевого

центру з надання БВПД

 

ЗМІНИ В СИСТЕМІ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

«Громадяни мають право на соціальний 
захист, що включає право на забезпечення їх 
у разі повної, часткової або тимчасової 
втрати працездатності, втрати 
годувальника, безробіття з незалежних від
них обставин, а також у старості та в 
інших випадках, передбачених законом.»

розділ ІІ ст. 46 Конституції України

Відділ «Новомиколаївське бюро правової допомоги» Першого Запорізького місцевого центру з надання БВПД продовжує працювати для визначення та вирішення першочергових спільних правових потреб Новомиколаївського району. На даний час одними із актуальних питань є зміни в системі пенсійного забезпечення, адже пенсія - це те, про що вже пізно думати завтра, тому що про неї треба було потурбуватися ще вчора.

03 жовтня Верховна Рада України ухвалила у другому читанні законопроект № 6614 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Цей документ цікавий тим, що він дозволить Уряду не лише підвищити пенсії українським пенсіонерам, але й здійснити комплексні зміни у системі пенсійного забезпечення. Загалом пропонується внесення змін до 32 законодавчих актів. Після підписання Президентом України, Закон має набрати чинності з 1 жовтня 2017 року – частково, а з 1 січня 2018 року – у повному обсязі.

Із всіх змін хотілось би виділити чотири напрямки, а саме:

1) Нарахування та індексація пенсій. З 01 жовтня 2017 року мінімальна пенсія для осіб, які мають повний страховий стаж, встановлена на рівні 1452 грн. Для інвалідів із дитинства, дітей-інвалідів, пенсіонерів, які не мають повного стажу, розмір пенсії збільшили на 45%, до 1373 грн. Разом із цим, з 01 жовтня 2017 року буде відновлено виплату пенсій працюючим пенсіонерам у повному розмірі. На перехідний період 2017-2019 років застосовуватимуться такі правила призначення пенсії за віком: у 2017 році з застосуванням рівня середньої зарплати за 2014-2016 роки, у розмірі 3764,4 гривні та величини оцінки одного року стажу – 1,35%; у 2018 році – з застосуванням рівня середньої зарплати за 2016-2018 роки та вартості одного року стажу – 1%. Щороку здійснюватиметься перерахунок раніше призначених пенсій. З 2021 року індексація відбуватиметься автоматично: на 50% від зростання споживчих цін і на 50% від зростання середньої заробітної плати за один календарний рік. У 2019-2020 роках індексація пенсій буде здійснюватись за окремими рішеннями Уряду.

2) Пенсійний вік і страховий стаж. Пенсійний вік підвищуватися не буде. Натомість змінюються вимоги до трудового стажу, тобто того періоду, за який людина, або її роботодавець сплачували страхові внески до Пенсійного фонду України. Мінімальний розмір пенсії за віком буде нараховуватися за наявності страхового стажу в чоловіків – 35 років, у жінок – 30 років. До кінця 2017 року мінімальний страховий стаж для виходу на пенсію залишається незмінним – 15 років. Але уже з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії матимуть ті, у кого буде 25 років страхового стажу. Надалі він з кожним роком буде збільшуватися на 1 рік і у 2028 році має сягнути 35 років. Законопроектом передбачений варіант, коли людина може придбати страховий стаж, якого не вистачає. Для цього треба буде зробити внески у Пенсійний фонд. Разом із тим, для людей, у яких страховий стаж становитиме менше 15 років, після досягнення ними 65 років передбачена тимчасова соціальна допомога, розмір якої буде визначатися, виходячи з рівня доходів сім'ї пенсіонера.

3) Що враховується у страховий стаж. Для обчислення пенсії буде враховуватися заробітна плата за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. Разом із тим, відповідно до ухваленого законопроекту, до страхового стажу ввійде:

- підприємницька діяльність за спрощеною системою оподаткування за період з 1 січня 1998 року по 30 червня 2000 року (потрібно підтвердження у вигляді довідки про реєстрацію);

- підприємницька діяльність за спрощеною системою оподаткування з 1 липня 2000 року по 31 грудня 2017 року включно, за умови сплати страхових внесків, не залежно від їх розміру;

- військова служба до 31 грудня 2017 року включно;

- відпустка у зв'язку з вагітністю в період з 1 січня 2004 року по 30 червня 2013 року включно;

- відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею 6-річного віку з 1 січня 2004 року до моменту введення сплати страхових внесків за жінок, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку;

- навчання у вищих навчальних закладах за денною формою навчання на умовах державного замовлення, а також навчання в аспірантурі й докторантурі з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2017 року включно.

Для тих, хто до 1 липня 2000 року працював на приватних підприємствах, для підтвердження реального рівня зарплати необхідно буде подавати у Пенсійний фонд довідки з тодішнього місця роботи із відомостями про заробітну плату.

4) Достроковий вихід на пенсію та спецпенсії. Для певних категорій українців збережено право виходу на дострокову пенсію. Зокрема, матері, які виховали п'ять дітей або інвалідів з дитинства, можуть виходити на пенсію у 50 років за наявності страхового стажу 15 років. Військовослужбовці – учасники бойових дій зможуть виходити на пенсію у 55 років за наявності страхового стажу в чоловіків 25 років, а у жінок – 20 років. Проте, для працівників освіти, медиків, соціальних працівників пенсія за вислугу років скасована. Разом із тим, законопроект скасовує спеціальні пенсії для держслужбовців, народних депутатів, дипломатів, суддів, науковців та інших категорій. Всі вони переходять на загальну систему нарахування пенсій.

За додатковими консультаціями з правових питань, ви завжди можете звернутись до фахівців відділу «Новомиколаївське бюро правової допомоги», розташованого по вул. Соборності, 84 в смт. Новомиколаївка, тел. (04461) 9-3

ПРАВОВА ДОПОМОГА - ПОСИЛЕННЯ ЗАХИСТУ ПРАВА ДИТИНИ

ПРАВОВА ДОПОМОГА - ЗАСОБИ ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

СКП "ВАРТА"

СКП "ВАРТА" -2

СКП "ВАРТА"-3

СКП "ВАРТА"-4

Розпорядження селищного голови про скликання 30 сесії 7 скликання 26.07.2018

Оголошення з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки комунального майна

Оголошення про конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Новомиколаївської селищної ради Новомиколаївського району Запорізької області.

Правова допомога (спільна заява про розірвання шлюду)

Палити листя заборонено законодавством України

Логін: *

Пароль: *