Постійні комісії

1. Постійна планово-бюджетна комісія та з питань комунальної власності:

Голова комісії: 

  • Лишенко Тетяна Віталіївна, начальник УПСЗ, депутат  від виборчого округу №05.

Заступник голови комісії:  

  • Білий Олег Володимирович, директор НВК, депутат  від виборчого округу № 20.

Секретар комісії:

  • Чувашова Ольга Олександрівна, начальник відділу головного бухгалтера фінансово-господарського відділу Новомиколаївської РДА, депутат  від виборчого округу №06.

Члени комісії:

  • Таран Наталія Миколаївна, вчитель ЗОШ №1, депутат  від виборчого округу №14.
  • Татаренко Віталій Володимирович, керівник групи по роботі з побутовим споживачем Новомиколаївської РЕМ, депутат від виборчого округу № 04.
  • Кацюба Наталія Іванівна, головний бухгалтер Підгірнянської с/ради, депутат  від виборчого округу № 09.                            
  • Злобіна Тетяна Олександрівна, безробітня, депутат від виборчого округу №17.
  • Нечитайло  Тетяна Іванівна, тимчасово не працює, депутат  від виборчого округу № 21.


2. Постійна  комісія  з питань  земельних  відносин:

Голова комісії:

  • Конопленко Микола Іванович, охоронець ДНЗК №3 «Теремок», депутат  від виборчого округу №07.

Заступник голови комісії:                              

  • Шиш Світлана Анатоліївна, підприємницька діяльність у сфері права, депутат  від виборчого округу № 10.

Секретар комісії:            

  • Люта Олена Василівна, бухгалтер територіального центру соціального обслуговування, депутат  від виборчого округу № 16.

Члени комісії:  

  • Третинко Леонід Миколайович, заст.директора ПАТ СК «Оранта Січ», депутат  від виборчого округу №19.
  • Галаган Дмитро Вячеславович, начальник СКП «Варта», депутат  від виборчого округу №20.
  • Сєрік Віталій Вікторович, безробітній,  депутат  від виборчого округу № 22.


3. Постійна  соціально-культурна  комісія:

Голова комісії:

  • Добрянська Наталія Андріївна, методист РОНО, депутат  від виборчого округу №11.

Заступник голови комісії:                              

  • Захарчук Павло Миколайович, вчитель історії і вихователь КЗ «Новомиколаївська спеціальна ЗОШ-інтернат «Паросток» ЗОР», депутат  від виборчого округу № 03.

Секретар комісії:

  • Пеньковська Вікторія Леонідівна, депутат від  виборчого округу №08.

Члени комісії:             

  • Іванісов Володимир Іванович, безробітній, депутат від виборчого округу № 02.
  • Таран Наталія Михайлівна, безробітня, депутат від виборчого округу №01.
  • Коваленко Віталій Володимирович, приватний підприємець, депутат  від виборчого округу № 19.
  • Слівінська Марія Леонідівна, депутат від виборчого округу №18.

Логін: *

Пароль: *